Safet Sušić preporodio Alanyaspor

Ekipa koju sa klupe predvodi bh. stručnjak i nekadašnji selektor naše reprezentacije Safet Sušić povela je već u 13. minuti kada je strijelac bio Vagner Love sa penala. Pred kraj prvog dijela domaći su preko Omeruoa postigli još jedan gol i stigli do 2:0.

Safet Sušić - Sport.ba

Gosti se u meč vraćaju u 71. minuti kada je sa bijele tačke strijelac bio Gueyje. Ipak, Alanyaspor je riješila pitanje pobjednika sa još dva pogotka i to preko Fernandesa i Akbabea u 74., odnosno 94. minuti, piše “Sport“…

Ekipa našeg Safeta Sušića sada se nalazi na 14. mjestu te imaju pet bodova više od opasne zone.