PSV nije slučajnost: Osijek neporažen protiv Dinama

Ekipa Dinama u trećem kolu HNL-a nije uspjela slaviti protiv Osijeka, a meč je na kraju završio rezultatom 1:1.

Dinamo - Osijek - Sport1.ba

Da pobjeda domaćina u ovom susretu protiv PSV-a u četvrtak nije bila slučajna, najbolji je pokazatelj ova utakmica, a Osijek je u vodstvo stigao u 17. minuti kada je Grgić pogodio za 1:0, piše “Sport1“…

Dinamo se od početnog šoka oporavio veoma brzo, te je pogotkom More u 39. minuti poravnao rezultat i prije poluvremena stvari vratio na početak.

U nastavku je viđen veliki broj oštrih startova i žutih kartona, ali golova nije bilo te je Dinamo u trećem kolu ostao bez prvih bodova u ovoj sezoni.

Armin Hodžić igrao je 63. minute, dok je Gojak na terenu proveo čitav meč.