Primera – Bale "zabio" u prvom meču za Real, Alexis spasio Barcelonu (VIDEO)

Događaj dana u Španiji je debi Garetha Balea u dresu madridskog Reala u 4. kolu Primere protiv Villareala.

No image - Haber.ba

Gareth Bale i Cristiano Ronaldo (Foto: Screenshot)

Pred početak derbija tamošnji mediji su ovjekovečili njegov pozdrav sa Ronaldom, a Bale je zatim u 39. minuti zabio gol i poravnao rezultat na 1:1.

U sklopu 4. kola španske Primere Barcelona je pobijedila Sevillu na Nou Campu rezultatom 3:2. Katalonci su do pobjede stigli u četvrtoj minuti sudijske nadoknade.

Messi je prvo šutirao iz mrtvog ugla, golman Beto je odbio loptu, ali samo do Alexisa Sancheza koji je pospremio u mrežu.

Barcelona je povela preko Danija Alvesa u 36. minuti i taj se rezultat nije minjao sve do 75. minute. A, onda je krenula “ludnica”…

Prvo je Messi, nakon Neymarove asistencije, povisio na 2:0. Ivan Rakitić smanjio je na 1:2, da bi Coke u 90. minuti, nakon kornera Rakitića, poravnao na 2:2.