Fudbal

UG Mostarski Rođeni: “Podržavamo odluke FK Velež; gospodinu Rahimiću veliko hvala i mnogo sreće u nastavku karijere”

Ibro Rahimić nije više trener Veleža, a nakon njegove ostavke oglasili su se iz UGMR.

FK Velež - Sportske.ba

Saopštenje prenosimo u cijelosti…

Nakon neopozive ostavke trenera u javnosti su se pojavile razne priče “dušebrižnika” koje mahom unose smutnju i nemir među naše navijače a samim tim i članove našeg udruženja, želimo poslati jasnu poruku široj javnosti da UGMR nedvosmisleno i bez ustezanja podržava i stoji uz odluke FK Velež.

Nakon godina lutanja i srozavanja ugleda imena našeg kluba, danas konačno imamo upravljačke strukture FK Velež koje su uradile i rade mnoge dobre stvari u interesu našeg kluba!

Raja mnogo smo mi više prošli i težih perioda je bilo od ovih… izborili smo se sa svim pa ćemo i sa ovim i ne smijemo imati drugih smjernica, ne smijemo se pokolebavati i razvodnjavati, moramo nastaviti još jače i nećemo dozvoliti da olako sve ispustimo iz ruku i skrenemo sa puta izgradnje evropskog Veleža!

Gospodinu Rahimiću veliko hvala, i želimo mu svaku sreću u nastavku karijere.


Facebook komentari

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije portala Haber.ba. Molimo autore komentara da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Haber.ba zadržava pravo da obriše komentar bez prethodne najave i objašnjenja - Više o Uslovima korištenja...
Na vrh