Rukomet

Širi spisak rukometnih reprezentativaca BiH: Šuman pozvao 33 igrača

Selektor rukometne reprezentacije Bosne i Hercegovine Bilal Šuman objavio je širi spisak igrača na koje računa za utakmice kvalifikacija za Svjetko prvenstvo protiv Španije i Austrije.

Bilal Šuman - Facebook

Spisak ima za cilj da predstavi sve igrače na koje računamo u ovom ciklusu kvalifikacija, piše “Faktor“…

“Na spisku se trenutno nalazi najbolji i kvalitetniji igrači koje trenutno imamo na raspolaganju. Naravno da će ovaj spisak u buduće biti korigovan sa nekim novim imenima, jer želimo da u A – selekciji napravimo što veću bazu igrača, da pojačamo konkurenciju i da napravimo kvalitet koji će u što skorijoj budućnosti donijeti kontinuitet i uspjehe tj. plasman na velika takmičenje – evropska ili svjetska prvenstva”, navode iz Rukometnog saveza BiH.

Širi spisak reprezentativaca za okupljanje i utakmice kvalifikacija za SP 2018 (utakmice sa Španijom i Austrijom):

  1. Burić Benjamin HSG Wetzlar (GER)
  2. Blažević Mario CSM Bucuresti (ROM)
  3. Grahovac Nebojša Chartres MHB 28 (FRA)
  4. Bojić Nebojša RK Prevent Slovenj Gradec (SLO)
  5. Nuić Tomislav RK NEXE – Našice (CRO)
  6. Đozić Denni TSG Friesenheim – Ludwigshafen (GER)
  7. Ovčina Alen Antaliyaspor (TUR)
  8. Vražalić Faruk Besiktas Mogaz HT (TUR)
  9. Ereš Josip PPD Zagreb (CRO)
  10. Zulfić Muhamed Bez kluba
  11. Nježić Miloš RK Borac Banja Luka (BIH)
  12. Vranješ Vladimir Tatabanya (HUN)
  13. Burić Senjamin HBC Nantes (FRA)
  14. Toromanović Muhamed US Creteil Handball (FRA)
  15. Milošević Alen SC DHFK Leipzig (GER)
  16. Terzić Mirsad MKB MVM Veszprem (HUN)
  17. Prce Nikola KS Azoty Pulawy (POL)
  18. Vegar Marin RK NEXE – Našice (CRO)
  19. Hrstić Matej RK Izviđač (BIH)
  20. Halilbegović Faruk HF Springe (GER)
  21. Lončar Vladan Mol Pick Szeged (HUN)
  22. Čelica Duško HC Dobrogea Sud ROM)
  23. Tarabochia Marko Orlean Wisla Plock (POL)
  24. Karačić Ivan Kadetten Schaffausen (SUI)
  25. Marjanac Saša CSM Bucuresti (ROM)
  26. Pavlak Mario RK Izviđač (BIH)
  27. Perić Josip HC Odorheiu Secuiesc (ROM)
  28. Zildžić Amer HF Springe (GER)
  29. Panić Marko Chambery Savoie (FRA)
  30. Malinović Dejan US Creteil Handball (FRA)
  31. Sivić Adnan RK Ivanić Grad (CRO)
  32. Savić Kosta Selestat ALSACE Handball (FRA)
  33. Jarak Kristijan RK Izviđač (BIH)

Facebook komentari

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije portala Haber.ba. Molimo autore komentara da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Haber.ba zadržava pravo da obriše komentar bez prethodne najave i objašnjenja - Više o Uslovima korištenja...
Na vrh